Internetinėje parduotuvėje vyriskosrankines.lt galite atsiskaityti įvairiais mokėjimo būdais.

Mokėjimas per elektroninę bankininkystę

SEB bankasSEB
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „SEB“ banko el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.
SWEDBANK bankasSwedbank
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Swedbank“ banko el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.
DNB bankasDNB
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „DNB“ banko el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.
NORDEA bankasNordea
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Nordea“ banko el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.
CitadėlėCitadele
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Citadele“ banko el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.
Medicinos bankasMedicinos bankas
Pasirinkus šį mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Šiaulių bankas“ banko el. bankininkystės svetainę. Joje bus automatiškai suformuotas mokėjimas, kurį galėsite iš karto ir atlikti.

Pirkimas išsimokėtinai (lizingu)

Galimybė pirkti išsimokėtinai taikoma užsakymams, kurių minimali užsakymo suma yra 50 eurų.

General financing pirkimas išsimokėtinaiGeneral financing
Pasinaudoti „General financing“ lizingo paslauga gali asmenys gaunantys atlyginimą pagal darbo sutartį. Gaunantys „Sodros“ mokamas nuolatines išmokas (pensijas, pašalpas ir pan.)
MOKILIZINGAS pirkimas išsimokėtinaiMokilizingas
Sudarykite pirkimo išsimokėtinai sutartį internetu! Pasirinkus „Mokilizingas„ mokėjimo būdą, užsakymo pabaigoje būsite nukreipti į „Mokilizingo“ sistemą. Joje galėsite pasirinkti pirkimo išsimokėtinai laikotarpį bei pradinį įnašą iš lizingo bendrovės siūlomų variantų.

Mokėjimas grynais

MaximaUžsisakius prekes ir pasirinkus mokėjimą "Maxima" kasose, gausite jums suformuotą kvitą su brūkšniniu kodu ir jį pateikus bet kurioje "Maxima" kasoje galėsite apmokėti užsakymą.
Perlo paslaugosUžsisakius prekes ir pasirinkus mokėjimą „Loterijos Perlo" terminaluose. Atsiskaitant būtina pateikti apmokėjimo kvitą su brūkšniniu kodu. Brūkšninį kodą galėsite atsispausdinti „Paysera“ sistemoje.
Lietuvos pašto skyriuose ir PayPostPasirinkus mokėjimo būdą Lietuvos pašto skyriuose ir PayPost. Turėsite atsispausdinti Jums suformuotą kvitą su brūkšniniu kodu ir jį pateikti kasininkei.
„Lietuvos spaudos“ ir Narvesen kioskuoseAtsiskaityti už prekes kioskuose „Lietuvos spauda" ir „Narvesen" kioskuose. Norėdami apmokėti už prekę spaudos kioskuose, darant užsakymą turite pasirinkti apmokėjimą šį apmokėjimo būdą. Galutinai patvirtinę užsakymą, Jūs būsite nukreipti į „Paysera" sistemą, kur galėsite atsispausdinti Jums suformuotą kvitą su brūkšniniu kodu ir jį pateikti kasininkei;
Mokėjimas grynais bankeMokėjimas grynais banke Bankų filialuose. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, Jus busite nukreipti į „Paysera" sistemą, kurioje turėsite atsispausdinti mokėjimo kvitą su mokėjimo rekvizitais. Kvitą reikės pateikti ir apmokėti bet kuriame banko klientų aptarnavimo skyriuje. Įmokos priėmimo kaina priklauso nuo banko įkainių.