Vyriška odinė rankinė
Patarimai

6 patarimai, kaip išsirinkti tinkamą vyrišką odinę rankinę

Išsirinkti tinkamą vyrišką odinę rankinę gali būti sudėtinga, todėl išmokti, kaip tinkamai išsirinkti vyrišką rankinę, yra naudinga. Šiame straipsnyje mes pateiksime 6 patarimus, kaip išsirinkti vyrišką rankinę. Nesvarbu, ar renkate rankinę sau, ar draugui, šie patarimai bus jums naudingi.

  1. Rankinės kokybė. Iš karto nuspręskite, koks yra jūsų biudžetas vyriškai rankinei. Rinkitės tik aukštos kokybės rankines. Iš pirmo žvilgsnio, jos gali atrodyti labai brangios. Tačiau taip nėra. Įsigiję kokybišką vyrišką rankinę, ją nešiosite daug metų. Tuo tarpu nekokybiška rankinė gali susidėvėti per kelis mėnesiu. Todėl nuspręskite, ar tikrai norite pirkti rankinę, kuri greitai gali susidėvėti.
  2. Praktiškumas. Turite žinoti, kiek kartų per savaitę ar mėnesį naudosite rankinę. Jeigu naudosite labai dažnai – įsitikinkite, jog rankinė turi patogias rankenas, patogų ir patvarų dirželį. Žinokite, kokius daiktus nešiosite vyriškoje rankinėje. Pagalvokite, ar jums teks rankinėje nešioti nešiojamąjį kompiuterį (nešiojamieji kompiuteriai irgi būna skirtingų dydžių, todėl įdėmiai žiūrėkite dydžius), A4 formato dokumentus. Jeigu taip – pirkite didesnių matmenų vyrišką rankinę. Tačiau jeigu rankinėje nešiosite tik telefoną, raktus, piniginę – verta pagalvoti apie mažesnių matmenų vyrišką rankinę. Taip pat rinkitės rankinę, kuri sandariai ir tvirtai užsidaro, jog vagys negalėtų viešoje vietoje greitai atidaryti ir pavogti rankinės turinį.
  3. Vidinės rankinės kišenės. Rankinės vidus yra toks pats svarbus kaip ir išorė. Žiūrėkite, kiek rankinė turi vidinių kišenių ir kaip jos užsidaro. Pažiūrėkite, ar rankinė turi kišenę telefonui, laidui, saugią vietą piniginei, apsauginį skyrelį nešiojamam kompiuteriui.
  4. Patvari rankinės medžiaga. Žinoma, geriausias pasirinkimas būtų pirkti tikros odos vyrišką rankinę. Tačiau jos žymiai daugiau kainuoja. Taip pat puikus variantas būtų pirkti eco-odos rankinę – jos medžiaga yra labai panaši į tikros odos. Venkite pirkti rankines iš dirbtinės odos – jos yra nepatvarios ir greitai plyštančios. Tikros odos rankinė jums gali tarnauti daug metų, o dirbtinės odos rankinė gali plyšti jau po kelių mėnesių. Todėl iš tikrųjų sutaupote, kai perkate tikros odos rankinę. Be to, dažniausiai tikros odos gaminių pardavėjai suteikia savo gaminiams nuo 1 iki 5 metų garantiją. Tai irgi yra daug ką pasakantis rodiklis.
  5. Taip pat yra svarbus ir vyro ūgis. Nepirkite mažos vyriškos rankinės, jeigu jūs esate stambaus sudėjimo, aukštas vyras. Maža vyriška rankinė ant jūsų atrodys juokingai. Verčiau pirkite didesnių matmenų vyrišką rankinę. Ir atvirkščiai – kvailai gali atrodyti, jog mažo ūgio vyras nešios didelio dydžio rankinę. Šis patarimas ypatingai svarbus, jeigu jūs perkate vyrišką rankinę kaip dovaną savo draugui ar vyrui.
  6. Žinoma, kitų klientų atsiliepimai padeda sustiprinti nuomonę apie rankinę, tačiau rinkitės rankinę, kuri patinka jums. Nėra tokios rankinės, kuri patiktų visiems žmonėms.

Mūsų rankinės yra gaminamos tik iš natūralios arba eco-odos. Pas mus nerasite rankinės, kuri būtų pagaminta iš dirbtinės odos. Todėl savo vyriškoms rankinėms mes suteikiame 5 metų garantiją.

 

Susiję straipsniai