Untitled design 3 - Kokią vyriška rankinę rinktis: tikros odos, eco-odos ar dirbtinės odos?
Patarimai

Kokią vyriška rankinę rinktis: tikros odos, eco-odos ar dirbtinės odos?

Šiame straispnyje yra aprašomos trys medžiagos, iš kurių yra daromos vyriškos rankinės: natūrali oda, dirbtinė oda, eco-oda.

Kokią vyrišką rankinę reikia pirkti?

  1. Žinoma, pačios kokybiškiausios yra natūralios odos vyriškos rankinės. Tinkamai jas prižiūrint, jos gali būti naudojamos visą gyvenimą. Kaip žinoti ar vyriška rankinė yra tikros odos? Visų pirma svarbu žinoti, kad prie odinių rankinių, gamintojas pritvirtina lopinėlį natūralios odos. Tai daroma tam, kad pirkėjas žinotų apie tai, kad gaminys yra iš natūralios odos. Jeigu ant gaminio pamatysite užrašą „vera pelle” arba „genuine lther” – rankinę galite pirkti drąsiai. Dar vienas natūralumo bruožas – rankinės vidinė pusė. Ji turi būti minkšta ir plona – tartum zomšas. Jeigu vidinė pusė yra tekstilė, panašu, kad tai yra odos pakaitalas.
  2. Tuo tarpu dirbtinė oda gaminama iš atraižų, kurios lieka nuo natūralios odos gaminių. Tokios atraižos klijuojamos ir gaunasi medžiaga, kuri yra vadinama presuota oda. Tai yra prastos kokybės vyriškos rankinės. Kaip atskirti, kad rankinė yra pagaminta iš dirbtinės odos? Dirbtinė oda sugeria dalį vandens, kai tuo tarpu nuo natūralios odos vanduo tiesiog nubėga. Dirbtinės odos vyriška rankinė taip pat gali glamžytis, trūkinėti. Pabandykite palaikyti ranką ant natūralios odos vyriškos rankinės – pajausite šilumą. Jeigu šilumos nepajausite, greičiausiai tai yra dirbtinė oda.
  3. Gana neseniai pasirodžiusi naujos kartos ECO ODA tapo itin populiari. Tai, palyginti, ilgaamžė , lengvai valoma, minkšta ir elastinga medžiaga, gana atspari trinčiai, plėšimui, dėmėms bei įbrėžimams. Eco oda imituoja odos struktūrą. Jos gamybai yra naudojamas poliuretanas su mikroporomis ir ypač plonas pluoštas (medvilnė). Eko oda – šiuolaikinė medžiaga, pagrindinis gamintojų tikslas buvo apjungti natūralios odos ir medžiaginių apmušalų pagrindines savybes. Eksploatavimo metu poliuretanas neišskiria kenksmingų medžiagų, dėl šios priežasties ir gimė pavadinimas „eko oda“. Gerai prižiūrima vyriška rankinė iš eco-odos taip pat gali tarnauti labai ilgai. Ši rankinė yra daug kokybiškesnė nei dirbtinės odos vyriška rankinė.

Mūsų parduotuvėje jūs galite rasti natūralios odos ir eco-odos vyriškas rankines. Mes garantuojame, jog mūsų vyriškos rankinės yra kokybiškos, todėl suteikiama 1 metų garantiją.

Susiję straipsniai