vyriškas verslo klasės portfelis
Straipsniai

Vyriškas verslo klasės portfelis. Nežinote, kokį pasirinkti?

Vyrišką verslo klasės portfelį, kaip vieną iš labiausiai konservatyvių vyriškų aksesuarų, praktiškai neįtakoja mada. Jis visada būna griežto dizaino, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų (idealu jeigu iš natūralios odos), ir su minimaliu dekoru.

Pagrindiniai reikalavimai verslo klasės portfeliui yra tik du: pirma, portfelis turėtų lengvai tilpti A4 dokumentai, ir, antra, vyriškas verslo klasės portfelis tiesiog turi gerai derėti prie verslo kostiumo. Laikantis šių reikalavimų ir neperžengdami verslo stiliaus rėmų, dizaineriai vis dėlto pasistengė pagaminti pačių įvairiausių vyriškų verslo klasės portfelių. Taigi …

Pagrindiniai kriterijai renkanti vyrišką verslo klasės portfelį

Renkamės spalvą – pavargote nuo juodos spalvos dominavimo? Šiemet galime nuo juodos spalvos pailsėti ir pažvelgti į tamsiai mėlynos, rudos, pilkos ir smėlio spalvos modelius, taip pat kavos spalvos. Mūsų parduotuvėje įdėti vyriški portfeliai iš natūralios odos ir yra įvairiausių atspalvių – jie skiriasi glaustu dizainu ir gerai papildo modernų verslo įvaizdį.

Renkamės formą – galima pasirinkti tradicinį variantą su trumpa rankena ir sagtimi, bet galima rinktis madingą portfelį-planšetė su užtrauktuku ir ilgu diržu per petį. Jie yra kompaktiški, bet tuo pat metu talpūs ir labai patogūs. Ir dar vienas svarbus portfelių-planšėčiu pliusas – universalumas. Šis modelis puikiai atrodo su verslo kostiumu ir su kasdieniniais drabužiais.

Renkamės dydį – minimalus vyriško portfelio turi būti bent keliais centimetrais didesnis, nei A4 dydžio popieriaus lapas. Renkantis portfelį reikėtų vadovautis ne tik tuo. Dar būtina atkreipti ir į būsimo vyriško portfelio savininko ūgį ir kūno sudėjimą. Kuo pirkėjas aukštesnis ir stambesnis, tuo masyvesnis turėtų būti portfelis.

Tarp kitų mados tendencijų galima išskirti minkštas, suapvalintas formas. Šiuolaikiniai madingi vyriški portfeliai neturi aštrių kampų. Taip pat būdinga tai, kad nėra ryškių blizgių detalių. Visi užsegimai, sagtys, užtrauktukai (jei yra) yra pagaminti iš metalo kuris neblizga.

Ir pabaigoje nedidelis patarimas: nesvarbu, kokį modelį jus pasirinkote, netaupykite ant vyriško portfelio medžiagos kokybės. Vyriškas verslo klasės portfelis – tai ne tik rankinė dokumentams, bet ir svarbus aksesuaras, kuris pasako apie jūsų stilių ir gyvenimo būdą.

Geriausiai parduodami portfeliai