Rezultatų: 4

Vyriški portfeliai internetu

Kelis šimtmečius atgal, kuomet tik atsirado  pirmieji dalykiniai aksesuarai, įsigyti vyrišką portfelį galėjo tik aukštuomenė bei turtingieji. Nepaisant to, jog tuo metu vyriški portfeliai turėjo vieną skyrių bei neturėjo pakietinto pamušalo, jis vis vien buvo priskiriamas prie klasikinių dalykinių aksesuarų.

Šiandieną vyrišką portfelį gali įsigyti kiekvienas. Internetinėje parduotuvėje Vyriskosrankines.lt  rasite platų vyriškų portfelių pasirinkimą kiekvienam skoniui – prabangius, pagamintus iš aukščiausios kokybės natūralios odos, o taip pat dirbtinės odos portfelius. Nepriklausomai nuo medžiagos tipo, su kiekvienu mūsų portfeliu Jus sukursite solidaus džentelmeno įvaizdį. Nupirkus vyrišką portfelį mūsų parduotuvėje – visoje Lietuvoje vyriškų portfelių pristatymas nemokamas.

Kaip išsirinkti gerą vyrišką portfelį?

  • Medžiagos kokybė: odinis portfelis pagamintas iš storos arba minkštos karvės odos. Gamintojas išsaugo tikrąjį odos raštą (raukšlės, klostės ir pan.) norėdamas išryškinti odinės rankinės natūralumą.
  • Patogūs skyriai: portfelis privalo turėti mažiausiai vieną skyrių su užtrauktuku dokumentams, kišenėles rašikliams bei vizitinėms. Papildomas pliusas – skyrius nešiojamajam kompiuteriui.
  • Saugumas: portfelis turi turėti kokybišką užraktą, geriausiai – kodinį.
  • Patogus gabenimas: diržas per petį bei metalinės kojelės – ne tik palengvina rankinės gabenimą, tačiau ir prailgina jos tarnavimo laiką.

Neįmanoma neįvertinti vyriško portfelio privalumų.  Patogus portfelis ne tik praverčia darbe bei yra nepakeičiamas verslo kelionėse, tai – stilingas aksesuaras tinkantis visiems gyvenimo atvejams. Nesvarbu, ar Jus užsimovėte džinsus bei apsivilkote marškinius, ar dėvite kostiumą – bet kuriuo atveju su portfeliu rankoje Jus atrodysite nepriekaištingai bei įkūnysite sėkmingo verslininko įvaizdį. Be to, vyriškas portfelis – tai puiki dovana tikram vyrui.