Rezultatų: 6

Vyriškos piniginės tikriems vyrams

Savarankiškas ir savimi pasitikintis vyras turėtų visada su savimi turėti vyrišką piniginę arba vyrišką kortelių dėklą. Šis praktinis priedas leidžia laikyti grynus pinigus ir jais atsiskaityti, taip pat turėti po ranka kreditines, banko ar nuolaidų korteles, vizitines korteles ir nedidelius popierinius bloknotus užrašams. Interneto parduotuvėje vyriskosrankines.lt galite įsigyti trijų tipų odines vyriškas pinigines:

  • Su užsegimu
  • Be užsegimo
  • Kortelių dėklas

Platus vyriškų piniginių pasirinkimas

Didelis ir įvairus vyriškų piniginių asortimentas leis kiekvienam savarankiškam vyrui rasti jo stilių atitinkanti priedą, pagal jo individualius reikalavimus. Vyriskosrankines.lt siūlo platų piniginių asortimentą, iš kurio išsirinkti galės tiek verslininkas, tiek mokytojas, tiek įmonės darbuotojas, tiek valstybės tarnautojas, studentas ar paauglys besimokantis mokykloje.

Šiuolaikiniams paaugliams ar studentams greičiausiai bus reikalingos stilingos vyriškos piniginės arba kortelių dėklai. Tuo tarpu dirbantys ir užsidirbantys vyrai greičiausiai rinksis klasikines pinigines su užsegimu arba be jo.

Praktiškas vyriškų piniginių pritaikymas

Vyriškos piniginės arba vyriški kortelių dėklai puikiai telpa vyriškoje rankinėje, vyriškame portfelyje, švarko ar kelnių kišenėje. Kokybiškos jungiamosios detalės leidžia greitai atidaryti vyrišką piniginę ar kortelių dėklą. Taip pat mes siūlome vyrams tik tikros odos pinigines, kurios tarnaus jums mažiausiai 2 metus. Tuo pačiu metu Jūsų pinigai bei kortelės bus saugiai patalpintos Jums žinomoje vietoje ir be vargo galėsite juos rasti ir reikalui esant pasinaudoti.

Kaip įsigyti vyrišką piniginę?

Galite pirkti vyriškas pinigines ar kortelių dėklus tiek mažmeninėmis tiek didmeninėmis kainomis. Taip pat galite užsisakyti vyriškas pinigines bei kortelių dėklus su savo inicialais ar įmonės logotipu. Didesnėms užsakymams taikome specialias nuolaidas. Norėdami užsisakyti vyrišką rankinę ar piniginę, tiesiog įdėkite ją į krepšelį ir toliau sekite instrukcijas. Įsigytą piniginę pristatysime į bet kurį Lietuvos miestą nemokamai. Jeigu turėsite klausimų visada galite susisiekti su mumis telefonu, elektroniniu paštu ar čiatu, kuris yra Jums iš dešinės.

Linkime Jums malonaus apsipirkimo ir lauksime Jūsų sugrįžtant.