Vyriškosrankinės.lt – tai kokybiškų ir stilingų vyriškų prekių el. parduotuvė. Čia galite surasti didelį vyriškų odinių rankinių, portfelių, krepšių pasirinkimą. Visos mūsų prekės yra gaminamos Europos Sąjungoje. Tikime savo prekių kokybe, todėl prekėms suteikiame 2 (eko odai) ir 5 (natūraliai odai) metų garantiją.

Nenorime būti tik parduotuvė. Mūsų puslapyje galite rasti nemažai straipsnių įvairiausiomis stiliaus temomis. Šie straipsniai yra rašomi mūsų. Kiekvieną straipsnį kruopščiai ruošiame ir renkame informaciją iš įvairiausių šaltinių. Nepatikėsite, kiek galima naujų dalykų sužinoti, skaitant apie stilių. Pavyzdžiui, žinote kam yra skirta mažoji džinsų kišenėlė? Ne? Mes irgi nežinojome. Pasirodo, kad anksčiau ji buvo skirta kišeniniam laikrodžiui! Pažiūrėkite:

dzinsai 279x300 - Apie mus

Labiausiai mėgstame bendravimą. Bendravimą su  jumis. Jūs visi tokie skirtingi. Vieni iš jūsų mėgsta skambinti, kiti yra kiek kuklesni, paslaptingesni ir apsiriboja SMS žinutėmis. Vieniems geriau yra bendrauti su mumis per Facebook, kitiems parašyti el. laišką. Ir tai yra vienas smagiausių atradimų mūsų darbe. Nesvarbu kaip – bendraukime!

Iki pasimatymo!

MB „Be rūbų negerai“
Įm. kodas: 304610908