Rezultatų: 1

Vyriška odinė rankinė – praktinis aksesuaras, kurį pakeisti nėra kuo. Kur dar gali saugiai gulėti dokumentai, mobilus telefonas, pinigai ir raktai? Šiai pagrindiniai daiktai, kuriuos praktiškai visi vyrai nešioja su savimi, turi svorį. Ypač, jei paimsime visus dokumentus, piniginę (kad ji būtų visą laiką sunki – linkime visiems) ir raktų ryšulį. Visus šiuos daiktus vyrams tenka nešioti su savimi kiekvieną dieną. Vyriškoje odinėje rankinėje turi būti vieta visiems šiems daiktams sudėti.

Į ką visuomet reikia atkreipti dėmesį perkant vyrišką odinę rankinę?

Bet kokiai vyriškai rankinei svarbiausia kokia odos kokybė, iš kurios ji yra pagaminta. Jei norite, kad vyriška rankinė būtų stilinga ir patikima, įsitikinkite, kad rankinė yra pagaminta iš aukščiausios kokybės natūralios odos. Vyrišką rankinę iš natūralios odos turėtų būti malonu liesti, taip rankinė turėtų būti atspari drėgmei, apsaugota nuo didelių temperatūros svyravimų ir lengvai valoma. Turėkite omenyje, kad odos kokybė garantuoja, kad rankinėje nešiojami daiktai bus saugus.

Vyriška odinė rankinė turėtų būti patogi, todėl atkreipkite dėmesį į rankinės diržą, kuris eina per petį ir rankenas. Patikrinkite, ar vyriškos rankinės diržas yra pakankamai platus, kad negalėtumėte pritrinti peties ir kad diržas nėra slidus, nes su tokiu diržu lengviau nešioti rankinę. Vyriškos rankinės rankenas turėtų būti malonu liesti ir, kad rankenos nepraslystu.

Vyriškos odinės rankinės spalva turėtų būti parenkama atsižvelgiant į tai, kokio tipo drabužius dėvite. Prie mėlynos spalvos kostiumu ar džinsu tinka rudos spalvos odinės rankinės, o prie juodos spavos kostiumo tinka juodos spalvos odinės rankinės. Be aprangos, patariame atsižvelgti į batų spalvą – pagal aprangos etiketo taisykles, vyriška odinė rankinė turėtų būti tokios pat spalvos, kaip ir batai.

Įsitikinkite, kad į pasirinktą vyrišką odinę rankinę tilps visi reikalingi daiktai.

Vyriškos odinės rankinės – horizontalios ir vertikalios formos

Tarp vyriškų rankinių dominuoja dvi pagrindinės formos – horizontali ir vertikali. Vertikalios formos rankinės tinka, kai nešiojamas nedidelis kiekis daiktų. Dažnai vertikalios formos vyriškos rankinės būna gana plonos ir turi daug papildomų kišenių. Tokios rankinės dažnai naudojamos planšetiniam kompiuteriui nešioti. Horizontalios formos odinės rankinės yra universalios. Horizontalios rankinės būna dviejų rūšių – per petį ir dalykinės, kurios skiriasi viena nuo kitos nešiojimo būdu ir stiliumi. Horizontalios formos vyriškos odinės rankinės, dažniausiai gaminamos didesnėmis už vertikalias, todėl į horizontalia rankinę patogu įsidėti nešiojamą kompiuterį, ar didelį kiekį dokumentų, o jeigu leidžia rankinės storis, dar galima įsidėti pirštines ir kitus naudingus daiktus. Jei nepraleidote šių momentų, tai greičiausiai Jūs rasite būtent tą vyrišką odinę rankinę, kurį jums tiks labiausiai.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite odines rankines vyrams įvairiausių stilių. Rinkites vyrišką rankinę orientuojantis į savo norus ir nepamirškite, kad kokybiška vyriška odinė rankinė su laiku atsiperka finansiškai ir atsižvelgiant į gaunamą malonumą ją nešiojant.